Logo Svobodné základní školy

Stravování

Stravování

Školní stravování žáků zajišťuje v budově školy společností Primirest – zařízení školního stravování  spol. s r.o.

Společnost Primirest navazuje na činnost Scolarestu, který poskytoval obědy v minulém školním roce. Pro žáky se tak nic nemění. Konta žáků, variabilní symboly, zůstatky, čipy a přístupy do portálu MujPrimirest.cz zůstávají stejné.  V případě, že si nepamatujete svoje přihlašovací údaje, zašlete prosím na email zr.1730@primirest.cz žádost o jejich zaslání . V žádosti prosím uveďte:  jméno, příjmení, datum narození pro přesnou identifikaci a email, na který budou přihlašovací údaje poslány.

Žáci si vybírají z aktuální nabídky samoobslužným systémem ve složení: Menu - polévka, hlavní jídlo, nápoj, salát.  Menu se předem automaticky předobjednávají. Jídelníček na další týden bude zveřejněn vždy v úterý, kdy se také provede automatická předobjednávka, kterou lze měnit nejpozději jeden pracovní den předem do 14:00 hod (přes portál MujPrimirest.cz,přes PrimiAppku nebo na terminálu před vstupem do jídelny). V případě nemoci žáka je možné si oběd v jídelně vyzvednout.

Ceny obědů jsou stanoveny následovně:

Žáci 7-10 let - 35 Kč

Žáci 11-14 let - 37 Kč

Žáci 15 a více let - 39 Kč

Platbu za obědy je možné provádět zasláním celé částky na jeden měsíc dopředu nebo je možné ji rozložit do několika menších „splátek“ dle Vašich možností. Platbu prosím provádějte vždy ve prospěch účtu společnosti Primirest, č.ú. 43-2324190217/0100  s variabilním a specifickým symbolem přiděleným při registraci. Hotovostní ani bezhotovostní vklad peněz na pokladně v jídelně nebude možný, pro vklad využijte trvalý příkaz, nebo platební bránu na portálu MujPrimirest.cz, případně lze stravné uhradit vkladem hotovosti u některé z poboček Komerční banky za příslušný poplatek.

PRIMIREST mobilní aplikace informace pro zakazniky.pdf
NEW_Skolni_Rad_FINAL 2023 Svobodka.pdf
Primirest - informace pro rodiče, samoslužný model.pdf
Primirest platebni brana manual -01.05.pdf
PRIMIREST mobilní aplikace.pdf
Primirest platba QR kódem.pdf